Baskı almak iin tıklayınız pdf

 

LIGHT ERKEK DIŞARI IKMA VE GE DNME

İZİN TALEP FORMU

 

İzin başvurusunda bulunan koca/sevgili/nişanlı/erkek arkadaşın adı soyadı :

 

Hayatımın en yksek mertebesinde ilelebet yer alacak olan yce şahsiyetten, aşağıda belirtilen sre ve koşullarda geerli olacak şekilde, izin talep ediyorum.

 

 

Tarih : Ayrılış zamanı: .. Dnş zamanı:

 

İzin isteğimiz uygun grlmesi halinde burada alenen yemin billah ediyorum ki, sadece aşağıda belirtilen mekanlarda, belirtilen sre ve koşullarda bulunacağım. Hayatımın en byk anlam ve nemini taşıyan ve en yksek mertebede bulunan yce şahsiyetten, en az bir saat nceden izin almaksızın, aşağıda adı gemeyen hibir dişi ile konuşmak bir yana, gz temasında dahi bulunmayacağım. Birka kadeh itikten sonra cep telefonumu kapatmayacağım. Aşağıda belirtilenden fazla alkol kesinlikle almayacağım. İzin talebim onaylanmış olsa dahi, eş/kız arkadaş/nişanlımın mteakip haftalarda, herhangi bir neden ileri srmesine gerek olmaksızın sinirlenip, canıma okuma hakkını saklı tuttuğunu peşinen ve boynum kıldan ince olarak kabul ediyorum.

 

İzin verilen alkol miktarı : Bir ay bardağı nane likr

İzin verilen mekanlar :

Karşılaşılabilecek dişiler : Anne

İzin verilen sarımsak miktarı: Asla

 

Ben, alt seviyeden bir yaşam formu, hatta besin zincirinin en alt halkasıyım. Bu ilişkide pantolon giyen tarafın kim olduğunu ve bunun kesinlikle ben olmadığımı ok iyi biliyorum. Hayatımın her anını, tarafınızdan konan ve istendiğinde, nceden uyarı yapılmaksızın değiştirebileceğiniz kural ve ilkeler dahilinde geireceğime yemin ederim. Bunun, sonunda bana pırlanta, iek gibi şeylere yatıracağım bir hazineye mal olacağını da biliyorum. Kredi kartımı istediğiniz zaman, istediğiniz şey iin, sınırsızca kullanacağınızı sylememe gerek bile yok elbette. Benim talep ettiğim değil, aşağıda tarafınızdan onaylanan zamanda eve dnmediğim taktirde, geceyi bir parkta, şehrin en rezil serserisi ile aynı bankta geireceğimiz farkındayım. Olur da yce hoşgrnze mazhar olursam, en iyi koşullarda kk odada ince battaniye ve hele hele bir de yastık ihsan eylemeniz sadece sizin yceliğinizden dolayı olacaktır.

 

En bilinli halimle, ki bu halim bile ilişkimizin en yce olan tarafındaki ile karşılaştırılamaz, yemin ederim ki bu yazdıklarım doğrudur.

 

İmza Erkek arkadaş/nişanlı/koca :

 

 

 


İzin talebi ONAYLANMIŞTIR / REDDEDİLMİŞTİR.

 

Benim koyduğum şartlar ve nihai karar, her trl yoruma ve tartışmaya kapalıdır.

 

 

 


Erkek arkadaşım / nişanlım / kocam aşağıda belirtilen zamanda izinlidir :

 

Tarih : Ayrılış zamanı: .. Dnş zamanı:

 

İmza : Kız arkadaş / nişanlı /eş :